Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Скопје: Девојка нападната од момчето на паркинг, а потоа нејзината мајка го нападнала него

На 20.11.2022 во 17.50 часот во полиција, 26-годишна скопјанка пријавила дека околу 13.00 часот на паркинг во Скопје, по претходна расправија, била физички нападната од нејзиното 36-годишно момче од Скопје, соопшти полицијата.

36-годишникот подоцна пријавил дека околу 13.30 часот на паркинг во Скопје бил физички нападнат од мајка на неговата девојка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.