Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+Македонија

Претседателот Пендаровски ќе ја прими државната секретарка за Европа на Француската Република Лоранс Бун

Претседателот Стево Пендаровски, денеска ќе ја прими државната секретарка за Европа на Француската Република, Лоранс Бун.