Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Полицијата истражува: Жена нападна жена во Аеродром, објавени детали

На 14.11.2022 во 22.30 часот во Полициската станица Аеродром, В.Ч.(48) од Скопје пријавила дека на ул.„Методија Шаторов – Шарло“, по претходно недоразбирање, била физички нападната од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.