8.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МакедонијаТОП ВЕСТИ

Започна Охридскиот маратон, покровител Претседателот Стево Пендаровски

Започна Охридскиот маратон, покровител Претседателот Стево Пендаровски.

Наградниот фонд обезбеден од Владата, односно Агенција за млади и спорт под покровителсрво на Претседателот Пендаровски.