26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Локално Во тренд...

Арсовска го бетонира Градски парк – Дали на Скопје му се повторува “Битно се гради”?

Арсовска го бетонира Градски парк – Дали на Скопје му се повторува “Битно се гради”?