27.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

ВО ЖИВО: Заедничка прес-конференција на претседателот Вучиќ, премиерот Ковачевски и премиерот Рама во Брисел

Заедничка прес-конференција на претседателот Вучиќ, премиерот Ковачевски и премиерот Рама во Брисел