22.8 C
Скопје
5. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија Во тренд...

(Фото) Еве што остана по митингот на улиците низ Скопје

(Фото) Еве што остана по митингот на улиците низ Скопје.