Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија ТОП ВЕСТИ

(Видео) Започна средбата во Влада на претставници на политичките партии од владината коалиција

Започна средбата во Влада на претставници на политичките партии од владината коалиција.