Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

(Фото) Очигледно Гаши не дојде на средбата со Мицкоски – Од фотографијава е јасно дека со Села зборувале за проблемите на друго место

Очигледно Гаши не дојде на средбата со Мицкоски.

Од фотографијава е јасно дека со Зијадин Села зборувале за проблемите на друго место.

Претходно да потсетиме дека Села имаше средба со Христијан Мицкоски од ВМРО ДПМНЕ, на која не присуствуваше Гаши.