28.8 C
Скопје
27. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Showbiz

Џеј Ло купува мебел со својата ќерка

Џенифер Лопез излезе со 13-годишна ќерка Еми и менаџерот Бени Медина во саботата откако помина романтичен викенд со Бен Афлек, кој беше виден како го напушта нејзиниот дом порано истиот ден.

Папараците ја забележаа како излегува од продавница за мебел и килими во Холивуд. Суперѕвездата (51) на себе има беж тренирки и бели патики „Најк“.

Нејзината ќерка од бракот со Марк Ентони носи маслиново зелена фланела над црна графичка маица и фармерки. Тинејџерката, според таблоидите, е помалку маркантна од својата мајка.