Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик

Три хороскопски знаци ги очекува голема финансиска добивка во мај

фотографија на Centar.mk. Секое копирање подлежни на кривична одговорност согласно Законот за авторски права.

Рускиот астролог Павел Глоба открива кои три знака ги очекува ненадејна голема парична добивка.

Бик
Овој месец ѕвездите ви се посебни наклонети, па искористете го тоа паметно. Доколку сте планирале да покренете приватен бизнис, сега е вистинското време за тоа. Астролошките аспекти ви се поволни. Можете да очекувате парична добивка или покачување на кое не сте се надевале.

Скорпија
Венера во знакот Бик позитивно ќе влијае врз сите луѓе родени во овој знак. Целиот труд што сте го вложиле досега ќе ви се исплати. Надредените ќе знаат да ја ценат вашата работа, па можете да се надевате на финансиски напредок кон средината на месецот. Доколку сте планирале да го промените работното место, сега е вистинското време. Можностите ќе се отвораат сами од себе.

Лав
Дојде време да здивнете и да почнете да уживате. Сè што сте правеле досега конечно ќе почне да ви се исплати. Исто како Скорпиите, и за Лавовите почнува неверојатно успешен период.