22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија Култура

Од утре во ЈУ Културен Информативен Центар, изложба на слики насловена „Излез од темнината“ од Сашо Милевски.

Во ЈУ Културно Информативен Центар – Скопје, во Изложбениот салон – Империјал 1, од 14 – 28 април 2021 година ќе биде отворена изложба на слики насловена „Излез од темнината“ од Сашо Милевски.

Изложбата ќе биде отворена од 16 часот на 14-ти април.