9 C
Скопје
23. април 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Македонија

Се одалечи младо момче од Скопје – полицијата трага

фото Centar.mk/архива

На 07.04.2021 во 18.30 часот во СВР Скопје И.К. пријавил дека од куќата каде биле на гости се оддалечил неговиот син А.К.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.