13 C
Скопје
18. април 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Хорор во Скопје: Мајка го пријавила тетинот, се обидел да ги обљуби нејзините две ќерки

Четириесет и две годишна скопјанка вчера попладне во полициска станица го пријавила тетинот, Б.Н.

Според пријавата на жената тој се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки.

Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.