Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Најнова вест: Предмалку трагична сообраќајка со еден мртов во Скопје

Попладнево на околу 14 и 30 минути според неофицијални информации на Centar.mk се случила трагична сообраќајка во Скопје на булеварот Александар Македонски.

 

Неофицијално дознаваме дека возило марка опел удрило во маж, при што лицето починало од здобиените повреди.