Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(Во живо) Огромен интерес на новинарите во штабот на СДСМ – Лидерот Зоран Заев ќе и’ се обрати на нацијата

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев во секој момент ќе и’ се обрати на нацијата.

На прес конференцијата е забележан невиден интерес на медиумите. Што ќе соопшти лидерот на СДСМ засега е непознато.

Проследете го преносот во живо на Centar.mk: