Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Голем пожар во Шуто Оризари – горат неколку куќи

фото илустрација/Pixabay

На улицата „Нов Живот“ во населбата Шутка опожарени се две бараки, дознава Centar.mk.

Пожарот се гасне со две возила на противпожарната служба во Скопје.

Повеќе детали наскоро.

Loading…


Во тренд…