9 C
Скопје
24. јануари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Македонија

Мртов маж пронајден во стан во Скопје

Вчера околу 10.34 часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека во во стан на улица „Вич“ во Скопје бил пронајден починат М.Ш.(54).

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција, при што било констатирано дека нема траги на насилство.