9 C
Скопје
24. јануари 2021
Centar.mk – Дознај сѐ!
Македонија

Бојан Јовановски итно префрлен во болница

Боки 13-ка кој е првоосомничен во случајот Рекет, повторно е однесен во болница.

Прво осомничениот во „Рекет“ бил итно однесен во градската болница „8 – ми Септември“, откако му се слошило, пренесе Алсат.