Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Заев по победата на Македонија: Браво момци

-Одличен натпревар момци, на чекор поблиску до пласман на Европското првенство. Продожете храбро и против Полска во недела. ⚽ 🇲🇰, порача премиерот Зоран Заев.

error: Соддржината е заштитена.