Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Објавено видео од Боки-13ка: Героски ми е омилен колумнист

– Новиот колумнист на „Слободен Печат“ изјавува дека токму Геро му е омилен колумнист, објави фан страната “Сеир” на социјалните мрежи.

спонзорирано: