Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Летна Шема Кујната од Centar

Трик: Еве како најдобро да сервирате лубеница

Лубеницата е едно од најпопуларните летни освежувања.

Постојат бројни начини како да ја исечете и сервирате, а овој е навистина едноставен и практичен.