Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Страшна сообраќајка вечерва кај Драчево, неофицијално се јавува за загинати

Тешка сообраќајка вечерва околу полноќ, се случила на излез од Драчево, а патот е целосно блокиран, па возилата се пренасочуваат.

Неофицијално според првични извори во тешката сообраќајка има мртви.

Очекуваме детали од полицијата.

error: Соддржината е заштитена.