22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија ТОП ВЕСТИ

Во живо: Изјава на Костадин Костадинов од СДСМ во врска со победата на Стево Пендаровски

Во живо проследете ја прес конференцијата на Костадин Костадинов, портпарол на СДСМ, во врска со победата на претседателскиот кандидат на СДСМ Стево Пендаровски на денешните Претседателски избори.

Прес конференцијата почнува во 20 часот и 45 минути.

Следете во живо во продолжение: