22.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија ТОП ВЕСТИ

Видео: Еуфорично на Бихаќка, со зурли и тапани почна да се слави победата на Стево!

Вистинска еуфорија и победничка атмосфера владее вечерва на Бихаќка каде огробен број на симпатизери на СДСМ почнаа да ја слават победата на Стево Пендаровски.

Големата победа на Стево се слави и на улиците, каде голем број на автомобили го прославуваат триумфот на Стево.