19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » зелени идеи
Македонија

Пpогласени победничките зелени идеи за 2021-ва година

M T
Денес, на 16-ти јуни, „АРНО“ ги прогласи победниците од натпреварот за зелени бизнис идеи 2021. Жири комисијата ги избра идеите: „Прва библиотека за играчки“ на...