24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » здраво слабеење
CentarМозаикЗдравје

Оваа техника помага за здраво слабеење

M T
„Да се биде внимателен за време на оброците вклучува одвојување време за јадење без никакви одвлекувања, забавување на темпото на јадење и дегустација на храната“....