7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » заменик директор
МАКЕДОНИЈА

Обвинение против заменик директорот кој истепал ученик во основно училиште во Чегране

M T
Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе Oбвинителен предлог против едно лице за кривично дело – Малтретирање во вршење на службата според член 143 став 1 од...