10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » заеднички настан
МАКЕДОНИЈА

Заеднички отворен настан на гардата на АРМ и кралската гарда на Кралството Норвешка

M T
Со почеток во 11.30 часот, денеска на плоштадот „Македонија“ во центарот на Скопје ќе се реализира отворен настан на гардата на Армијата на Република Северна...