16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » влажна коса
Centar Мозаик

Дали постојано спиете со влажна коса и ја врзувате во реп? Ова се најлошите навики кои ги имате, тврдат фризерите

M T
Одржувањето на вашата коса здрава не значи само користење квалитетен шампон и регенератор, туку ставање маска еднаш неделно. Фризерите и стилистите за коса објаснија кои...