29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » цигари
Мозаик

Едноставен и необичен трик за лесно да се ослободите од мирисот на цигарите од собата

M T
Во групата на Фејсбук предводена од британскиот експерт за чистење ‘Mrs Hinch’ се наметна прашањето како да се ослободите од непријатниот мирис на цигарите дома,...