23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » цевковод
МАКЕДОНИЈА

СДСМ: Градиме нов цевковод во должина од 4 км, го подобруваме водоснабдувањето на Прилеп

M T
Соопштение на СДСМ, Прилеп: Локалната власт предводена од СДСМ и градоначалникот Илија Јованоски, продолжува да ги решава долгогодишните проблеми на Прилеп и прилепчани.Во соработка со...