Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : тренер

Свет Во тренд...

Гром усмрти тренер среде фудбалски натпревар во Бугарија, повреден и еден играч

M T
Несреќа се случи за време на фудбалски натпревар во бугарското село Лесичово, кога гром удри и го усмрти фудбалскиот тренер Иван Ранчев (41). Како што...