26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » супа
Предлог за ручекКујната од CentarНаправи Сам

НЕ МОЖЕМЕ ДА ЗАМИСЛИМЕ ДОМАШНА СУПА БЕЗ кнедли: Ова е совршениот рецепт кој на сите им успева

M T
Не можеме да замислиме вистински семеен ручек без домашна супа. Освен супа со тестенини, треба да знаеме да подготвувате супа со кнедли, како и бела...