11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » спот
МакедонијаКултура

Објавени песната и видеоспотот на македонските претставници од „Дајте музика“ за Јуниорскиот Евросонг: Green Forces ја преземаат контролата

M T
„Ова е единственото место кое го нарекуваме дом и мора да сфатиме дека постапуаме погрешно“ – можеби звучи како заклучок од неодамнешната конференција за климатски...