21.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сообраќајни санкции
МАКЕДОНИЈА

149 сообраќајни санкции во Скопје, 50 за брзо возење

M T
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (04.08.2021) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територијата на град Скопје изречени...
МАКЕДОНИЈА

173 сообраќајни санкции во Скопје, 78 за брзо возење

M T
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (03.08.2021) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територијата на град Скопје изречени...