19.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » солена торта

Tag : солена торта

Кујната од Centar Во тренд...

СОЛЕНА ТОРТА СО АЈВАР: Традиционално предјадење кое морате да го пробате!

CENTAR MKD
Одлична увертира пред главното јадење или солен прилог. Традиционалниот специјалитет од пиперки, ајварот, може да биде уште повкусен кога ќе се подготви совршено ладно предјадење...