19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » слаба понуда
МакедонијаТОП ВЕСТИ

Богданка Кузеска: Слаба понуда во која ниту Мицкоски не верува, кандидатите за градоначалници на ВМРО-ДПМНЕ, не се нови луѓе туку од режимот на Груевски

M T
Одговор на новинарско прашање, Богданка Кузеска, портпаролка на СДСМ: Прашање: ВМРО-ДПМНЕ денеска објави нови имиња за кандидати за градоначалници, како вие ги коментирате? Одговор: Христијан...