25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » шари
МОЗАИК

Не знаевме за што служат и не нервираа: Шарите при прекин на програмата значат само едно

M T
Постарите сигурно се сеќаваат, а помладите веројатно можат да се сетат на вакви ситуации: гледате телевизија и, наеднаш, програмата престанува, на екранот обично се појавуваат...