14.8 C
Скопје
3. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » седници
Македонија

Собранието од 1 септември ќе продолжи со незавршените седници, а нова пленарна ќе биде свикана за две недели

M T
Денеска во Собранието, на првиот работен ден по враќањето од колективниот одмор на пратениците и претседателот на законодавниот дом, Талат Џафери, се одржа првата редовна...