17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сдсм центар
Македонија

СДСМ Центар: Котлар не се појави на дебата, ВМРО-ДПМНЕ не се менува

M T
Наташа Котлар не се појави на дебатата организирана од советничката група „Шанса за Центар“. Со тоа, Наташа Котлар уште еднаш покажа дека само ја продолжува...