11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » работен состанок
Македонија

Работен состанок на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски со претставници од Женевскиот центар за управување со безбедносниот сектор (ДКАФ)

M T
Денеска, (13.07.2021 година), министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, имаше работен состанок со претставници од Женевскиот центар за управување со безбедносниот сектор (ДКАФ). На средбата...