10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » профил
МАКЕДОНИЈА

Хакиран профилот на Бујар Османи на „Твитер“, министерот пријавил во полиција

M T
Mинистерот за надворешни работи, Бујар Османи, соопшти дека неговиот профил на „Твитер“ е хакиран и во моментов е надвор од негова контрола. „Мојот официјален и...