9.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Помош за граѓаните
CentarБизнис

Условите се познати: 300.000 граѓани ќе добијат финансиска помош од по 6.000 денари на нивните трансакциски сметки

CENTAR MKD
Помош и поддршка на ранливите категории на граѓани е наш приоритет и како Влада и како Министерство, соопшти министерката за труд и социјална политика Јагода...