19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Патриотски институт
CentarМакедонија

(Видео) Пандов: Заев ја претвори Македонија во тезга – продава идентитет, јазик и историја

CENTAR MKD
„Предавничката политика на Зоран Заев и на Никола Димитров донесе до тоа да имаме денеска тезга во Македонија. Цела Македонија е направена тезга на која...