26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пахор
Македонија ТОП ВЕСТИ

(Видео) Пендаровски го пречека словенечкиот претседател Борут Пахор

CENTAR MKD
Денеска во претседателскиот кабинет во „Вила Водно“ претседателот Стево Пендаровски на церемонија со највисоки државни и воени почести го пречека претседателот на Република Словенија, Борут...