14.8 C
Скопје
4. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » образовен додаток
МакедонијаБизнис

Во тек е исплатата на образовниот додаток за четвртиот мерен период

M T
Министерството за труд социјална политика ги информира граѓаните дека во тек е исплатата на образовниот додаток за четвртиот мерен период. Исплатата на додатокот за образование...