22.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нова опција
МозаикТехнологија

WhatsApp со нова опција за испраќање и примање пораки

M T
WhatsApp има нова функција која им овозможува на корисниците да ја поврзат својата сметка со дополнителни уреди. Оваа функција осигурува корисниците да продолжат да испраќаат...