19.8 C
Скопје
20. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » најбрз ајвар

Tag : најбрз ајвар

Кујната од Centar

Најбрзиот рецепт за ајвар

CENTAR MKD
Идеален рецепт за презафатените домаќинки кои немаат многу време за подготвување зимница. Состојки: 3 кг црвени пиперки 2 поголеми модри патлиџани бибер во зрна масло...