15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : мерки за заштита

MeteoCentar Македонија

Македонија е во портокалова фаза, да се почитуваат мерките за заштита од топлотниот бран порачуваат надлежните

M T
Министерството за труд и социјална политика ги повикува работодавачите, негователите и воспитувачите во градинките, вработените во Центрите за социјална работа, во Црвениот крст да ги...